Кривенко Наталія Євгенівна
Спеціалізація Лікар ультразвукової діагностики, лікар-радіолог

Кривенко Наталія Євгенівна

Лікар ультравукової діагностики вищої категорії, лікар – радіолог.

Стаж роботи за фахом більше 22 років.

Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця та отримала післядипломну освіту за фахом «»Радіологія. Діагностика» . Проходила стажування  в кініках Австрії та Ізраїлю.

Більша частина діяльності лікаря присвячена роботі з онкологічними пацієнтами, зокрема в Інституті Онкології АМН України (зараз Національний інститут раку), та в клініці ЛІСОД ( зав. відділенням променевої діагностики).

Також серед робіт в  інших медичних установах  – робота в онкологічній лікарні «Кіберклініка Спіженко».

Кривенко Наталія Євгенівна володіє більшістю сучасник методик ультразвукового обстеження для дорослих та дітей.

Багаторічний досвід (за цей час проведено більше 100 000 досліджень), робота в провідних медичних установах, гарні вчителі потягом професійного росту та постійне самовдосконалення – все це зробили лікаря експертом з питань ультразвукової діагностики.

Спілкуваня та обмін досвідом з іноземними колегами також є необхідним для підтримки сучасного рівня діагностики (листопад 2018 – «Ультразвукова  діагностика в гематології» – Бенедетті Е., Університетська клініка м. Піза;
листопад 2017 – «Молочна залоза. УЗД і не тільки» Ельжбєта Лучинська, центр Онкології – Інститут ім. Марії Складовської-Кюрі. Варшава;
травень 2019 – «Ultrasound masterclass in neuromuscular diseases and peripheral nervous system disorders», Dr. Stefan Meng).

Член Європейської асоціації  радіологів, Асоціацї радологів України та Асоціації фахівців з ультразвукової діагностики.

Автор більше 20 друкованих робіт.

Індивідуальний підхід та уважність лікаря  створює психологічний комфорт для пацієнта протягом всього дослідження.